خدمات بازاریابی خارجی

به رغم اینکه بسیاری از آژانس‌ها در دامنه‌های گسترده‌ای از دریاهای تبلیغات دیجیتال حرکت می‌کنند، ما یک مسیر منحصر به فرد را طراحی می‌کنیم. تعهد ما به استراتژی‌های مبتنی بر داده، به همراه تخصص در پلتفرم‌هایی از قبیل Google Ads 360، META، LinkedIn، YouTube و TikTok، ما را از دیگران متمایز می‌سازد. این به تنهایی مسئله رسیدن به مخاطبان مورد نظر شما نیست؛ بلکه درباره‌ی تأثیرگذاری، جذب و دستیابی به بازده بی‌نظیر است. ما را برای یک تجربه خارج از انتظار انتخاب کنید که واقعاً منحصر به فرد است.

بازاریابی خارجی موفاز

Google Ads

از قدرت شبکه گسترده Google بهره ببرید. با تحلیل داده‌ها، بهینه‌سازی کمپین‌ها برای بهره‌وری بیشینه و دسترسی بهینه شده انجام می‌دهیم.

Facebook Ads

با دقت و پیشرفت در فضای Facebook حرکت کنید. استراتژی‌های ما، که بر پایه تجزیه و تحلیل دقیق داده‌ها است، تضمین می‌کند که برند شما برجسته و موفق باشد.

LinkedIn Ads

با دقت و دقت به هدف‌های حرفه‌ای توجه کنید. ما از پلتفرم LinkedIn بهره می‌بریم و تبلیغاتی را طراحی می‌کنیم که با مخاطبان ایده‌آل شما همخوانی داشته باشد.

تولید محتوای گرافیکی

امروزه تولید محتواهای گرافیکی متنوع بر اساس پرسونای مخاطب هدف کارفرما، یکی از جذاب‌ترین و حیاتی‌ترین فعالیت‌ها در حوزه بازاریابی دیجیتال است. با داشتن تیم متخصص و خلاق در زمینه گرافیک در آژانس‌ بازاریابی اینترنتی ما، این خدمات با کیفیت بالا و به شکلی منحصر به فرد به مشتریان ارائه می‌شود. این مسئله باعث تمایز آژانس‌ اینترنتی موفاز نسبت به رقبا و دیگر آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ می‌شود.

YouTube Ads

در دنیای ویدیو، توجه را به خود جلب کنید. کمپین‌های ما در یوتیوب شخصی‌سازی شده‌اند و اطمینان حاصل می‌کنند که بازخورد موثری از بینندگان دریافت کنند.

چرا ما؟

ما یک تیم پرانرژی، خلاق و پیشرو هستیم که با استفاده از تجربه‌های گذشته و دانش عمیق در زمینه ترندهای بروز تبلیغاتی، به دنبال ایجاد یک راهبرد نوآورانه در فضای تبلیغات آنلاین هستیم. هدف ما این است که با تطابق دقیق با نیازها و خواسته‌های فضای کسب‌و‌کارها، یک معماری تبلیغاتی پیشرفته و کارآمد را به وجود بیاوریم که باعث ایجاد فرصت‌های جدید و موفقیت‌های بیشتر برای مشتریان ما شود.

سوالات متداول

بازاریابی برون مرزی به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنند و درآمد خود را افزایش دهند.

تحقیقات بازار، فهم فرهنگ و عادات مشتریان محلی، و انتخاب راهکارهای مناسب برای هر بازار از جمله عوامل مهم برای موفقیت در بازاریابی برون مرزی هستند.

روش‌هایی مانند صادرات، مشارکت در نمایشگاه‌ها، تأسیس شعبه خارجی و ایجاد شراکت‌های استراتژیک می‌توانند برای ورود به بازارهای خارجی استفاده شوند.

ارائه محتواهای شخصی‌سازی شده و متنوع، باعث برقراری ارتباط نزدیکتر و موثرتر با مشتریان می‌شود.